Poznaj nas bliżej

Skąd pomysł na WisentLab?

Przedsiębiorstwo Wisentlab powstało ze współpracy firm które zajmują się odrębnymi branżami ale w połączeniu stanowią najbardziej profesjonalne zestawienie doświadczenia, wiedzy i profesjonalizmu. Mamy specjalistów z różnorodnych dziedzin dzięki którym nasze produkty są spersonalizowane i niepowtarzalne. 

Logo firmy Młyn Niedźwiady - partnera producenta suplementów diety WisentLab

Młyn Niedźwiady

Młyn Niedźwiady to rodzinna firma, która rozpoczęła działalność w 1993 roku. Stawiamy na połączenie tradycji i natury z wysoką jakością oferowanych produktów. Zajmujemy się wytwarzaniem produktów bezglutenowych, ekologicznych, dodatków do żywności, suplementów diety i dań gotowych w najwyższych standardach jakościowych zgodnie z normami IFS. Każdego dnia wykorzystujemy nasze doświadczenie i wiedzę aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Naszą markę zbudowaliśmy na partnerstwie i szukaniu rozwiązań, które mogą ułatwić aplikację również Tobie. Obecnie swoje produkty oferujemy pod markami Młyn Niedźwiady, Grano oraz APV. 

Logo kliniki KIDSCLINIC - partnera producenta suplementów diety WisentLab

KidsClinic

Centrum zdrowia KidsClinic to  nowoczesna placówka medyczna, w której specjaliści z różnych dziedzin medycyny łączą swoje siły, by zapewnić kompleksową opiekę zdrowotną oraz poczucie bezpieczeństwa dla najmłodszych pacjentów oraz ich rodziców
Naszym głównym celem jest zapewnienie zintegrowanej pomocy zdrowotnej naszych pacjentów tak aby ich rozwój i zdrowie było w najlepszych rękach. Placówka powstała w 2018r, dzięki prężnemu rozwojowi skupia już 35 specjalistów : lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów i dietetyków. Współpracujemy z 3 laboratoriami analiz medycznych. Posiadamy kontrakty z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w przyszłości planujemy rozszerzyć terytorium naszej działalności tak by można nas znaleźć w każdym większym mieście w Polsce.

Innubio

Polski producent i dystrybutor wyrobów zielarskich oraz naturalnych
suplementów diety i kosmetyków. W ofercie INNUBIO znajdziecie Państwo
ekstrakty, destylaty, herbatki, kosmetyki, a także produkty zdrowej
żywności. Firma pamiętając o poszanowaniu natury sięga po nieszablonowe
i innowacyjne rozwiązania technologiczne, skutecznie łącząc je z
tradycyjnym podejściem do zielarstwa i ziołolecznictwa. Po za produktami
dystrybuowanymi pod marką INNUBIO, producent oferuje kompleksową obsługę
marek własnych, świadcząc usługi white label oraz private label i może
pochwalić się licznymi współpracami z wiodącymi firmami działającymi
zarówno w rynku klasycznym jak i sektorze marketingu sieciowego.

Dzięki naszej różnorodnej kadrze specjalistów, każdy nasz produkt jest wyjątkowy i dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze podejście oparte jest na spersonalizowanej obsłudze oraz nieustannym dążeniu do doskonałości, co sprawia, że jesteśmy niekwestionowanym liderem w naszej dziedzinie.