Główny składnik naszych produktów

Inubiotyk - rewolucyjny błonnik

Jest oczyszczoną i wyizolowaną frakcją błonnika z otrębów pszennych, która zachowała naturalną strukturę a dzięki temu naturalne walory metaboliczne. Otręby pszenne które zostały poddane długotrwałej obróbce hydro termicznej w innowacyjnym procesie technologicznym zostały pozbawione składników antyodżywczych między innymi szczawianów i fitynianów.

Wisentlab Sp. z o. o. zgodnie z licencją jest jedynym producentem Innubiotyku – głównego składniku mieszaniny błonnikowej.

NZOZ Biomolmed sp. z o.o. jest właścicielem patentu nr 018874699 dotyczącego technologii produkcji Innubiotyku - głównego składniku mieszaniny błonnikowej.

Dlaczego warto wybrać Inubiotyk?

Poznaj Inubiotyk

Długotrwały proces obróbki pod czujnym okiem technologów żywienia, sprawił że odkryliśmy żródło błonnika który jest uniwersalny i dedykowany dla wszystkich.

Innubiotyk jest żródłem błonnika najwyższej jakości, który już po krótkim stosowaniu:

Wybierz produkt dla siebie

Polecane produkty Inubiotyk

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo produkty zawierające Inubiotyk w różnych formach. Zapraszamy do wybrania odpowiedniego produktu zgodnie ze swoimi preferencjami. W razie jakichkolwiek problemów z wyborem produktu zapraszamy do kontaktu z nami. Pozostałe produkty znajdziecie Państwo w naszym sklepie

Kto stworzył i opatentował Inubiotyk?

Inubiotyk - autorski produkt Sławomira Puczkowskiego

Sławomir Puczkowski zajmuje się interpretacją wyników analizy  pierwiastkowej włosów, układa diety i programy suplementacyjne. Podczas wieloletniej pracy, zauważył że brakuje na rynku suplementów diety, które właściwie spełniłyby swoją rolę jednocześnie w regulacji procesów trawienia, w kształtowaniu funkcji układu immunologicznego i równoważeniu pracy nerwowego. Szczególnie dramatycznie są braki naturalnych błonników nierozpuszczalnych. Dlatego w 2017 roku rozpoczął prace nad opracowaniem technologii produkcji błonnika pokarmowego.

Po niezliczonych próbach i badaniach uzyskał właściwy produkt: błonnik pozyskany z otrębów zbożowych, który po oczyszczeniu i usunięciu czynników szkodliwych, zachował swoją naturalną strukturę. Uzyskany nowy błonnik połączył z dodatkowymi składnikami błonnikowymi, tworząc tym samym optymalne mieszaniny błonnikowe, która właściwie kształtują procesy trawienia w każdym odcinku układu pokarmowego.

W żołądku, jelicie cienkim i grubym optymalizuje środowisko, co ma bezpośredni wpływ na kształtowanie funkcji układu immunologicznego.

Opatentowana formuła

WisentLab to jedyny producent Inubiotyku

Wisentlab Sp. z o. o. zgodnie z licencją jest jedynym producentem Innubiotyku – głównego składniku mieszaniny błonnikowej. NZOZ Biomolmed sp. z o.o. jest właścicielem patentu nr 018874699 dotyczącego technologii produkcji Innubiotyku - głównego składniku mieszaniny błonnikowej.