Dlaczego warto suplementować witaminy?

Bomba witaminowo - polifenolowa

Już od najmłodszych lat rodzice wpajali nam, jak zdrowe są witaminy. A witaminy to nie wszystko ponieważ mamy jeszcze mikroelementy, pierwiastki śladowe oraz związki aktywne biologicznie z polifenolami na czele. O ich niezastąpionym działaniu mamy dużą świadomość i staramy się je dostarczać organizmowi, jedząc owoce i warzywa. 

Witaminy w dzisiejszych czasach

Kilka słów o witaminach

W czasach powszechnego używania środków chemicznych i szybkiej uprawy roślin nasze starania mogą nie przynosić oczekiwanych rezultatów. Truskawka, która wygląda atrakcyjnie, w rzeczywistości nie musi organizmowi dostarczyć tyle dobrego, ile byśmy się spodziewali a może nawet zaszkodzić przez pozostałości pestycydów.

Nawozy skradają się głównie z 3 składników – azotu, potasu i fosforu. Tymczasem gleba potrzebuje około 60 różnych minerałów. Czy dostarczenie ich w sposób sztuczny, chemiczny jest właściwe? Sztuczne nawozy oraz chemiczne opryski upośledzają a często wręcz zabijają biologiczne życie gleby, tylko biologicznie żywa gleba z odpowiednio florą mikroorganizmów może uwolnić biodostępne dla roślin składniki odżywcze.

Dlaczego warto uzupełniać witaminy?

Czym jest bomba witaminowo - polifenolowa?

W chemicznie uprawianej glebie często brakuje żelaza, cynku, magnezu, wapnia, manganu i innych potrzebnych substancji. Jeśli gleba ma zbyt mało składników odżywczych lub ich nie uwalnia, niedożywione i osłabione są tez rośliny. Tracą swoja zdolność do obrony i są atakowane przez szkodniki. Bomba polifenolowo-witaminowa zrobiona z owoców z ekologicznych upraw bez pestycydów, nawozów i konserwantów. 

„Bomba polifenolowa” służy do długotrwałego uzupełninia braków w naszym organizmie witamin, substancja bioaktywnych jak polifenole, mikroelementów oraz pierwiastków śladowych czego brakuje nam obecnie w procesowym jedzeniu.

„Bomba polifenolowa” można podawać dzieciom, a także osobom starszym. Jest dobrym rozwiązaniem da rodziców, których dzieci odmawiają jedzenia owoców i warzyw. Ponadto nie zawiera barwników ani konserwantów, jest naturalna dla naszego organizmu a wszystkie jego składniki pochodzą z upraw naturalnych i ekologicznych.

Wybierz produkt dla siebie

Produkt Bomba Witaminowo - Polifenolowa

„Bomba polifenolowa” to esencja witaminowo-polifenolowo z koncentratów z owoców ciemnych zawierająca dodatkowo cały szereg pierwiastków śladowych i minerałów, mająca niezastąpiony wpływ na funkcjonowanie organizmu człowieka w tym ochronę przed chorobami, powstrzymywanie procesów starzenia czy wydłużanie okresu młodości oraz ewentualną regenerację i powrót do zdrowia.